Prezent na Dzień Kobiet

Szukacie pomysłu na niebanalny prezent na Dzień Kobiet, który Wasza Ukochana (żona, mama, siostra, córka albo przyjaciółka) na pewno doceni? Najlepiej, żeby był niedrogi, przydatny, tylko dla niej… Mamy coś takiego!

To zaproszenie na bezpłatne badania mammograficzne. Nie tylko nietypowy upominek, ale drobiazg, który może uratować życie. A czy można podarować coś cenniejszego?

Drodzy Panowie, zachęćcie dziś, przy okazji tego miłego dnia, kobiety, które kochacie, by znalazły chwilę na mammografię, by pomyślały o swoim zdrowiu.

Drogie Panie, przekonajcie swoje mamy, siostry, koleżanki, by nie odkładały badań profilaktycznych na „kiedyś tam”. Wtedy może być za późno…

Zaproście drogie Waszym sercom kobiety na badanie i życzcie im zdrowia! Oczywiście czekoladki i kwiaty dołączone do zaproszenia i życzeń też są  mile widziane:)

 

Kilka niezbędnych informacji:

Mammografia to…
Mammografia jest badaniem radiologicznym, czyli prześwietleniem. Nie wymaga znieczulenia i pozwala na wykrycie zmian, zanim będzie je można wyczuć lub zobaczyć. Polska Unia Onkologii zaleca wykonywanie mammografii co 2 lata u kobiet w wieku 50 – 69 w celu profilaktyki raka piersi.

Gdzie się zgłosić?
Do Centrum Chorób Piersi – Breast Unit w Dolnośląski Centrum Onkologii przy pl. Hirszwelda 12 we Wrocławiu.

O co pytać?
O badanie w ramach programu „Realizacja działań edukacyjnych oraz poprawa dostępności usług medycznych w ramach „Programu Profilaktyki Raka Piersi” w subregionie wrocławskim i m. Wrocław w latach 2016 -2018.”

 

fot. Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *